Net Kablo
 
Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Site Haritası

 
Ürün Katalogları
1.
UTP Modüler Çözümler Kataloğu
 
2.
Fiber Optik Terminasyon Birimi Kataloğu
 
3.
Fiber Optik Arazi Tipi Ek Kutusu - 24 Fiber
 
4.
Fiber Optik Arazi Tipi Ek Kutusu - 48, 72, 96 Fiber
 
5.
BNC Dişi-Dişi Şasi Tip Adaptör
6.
BNC Erkek-Erkek Patch Kablo RG59 75Ohm
7.
CAT6 U/UTP Stranded Ethernet Network Kablo
8.
10G Endüstriyel CAT7 FTP RJ45 Kablo Konnektörü IP20
9.
10Gbps CAT6A FTP Keystone Jack
10.
CAT7 S/FTP Ethernet Network Patch Kablo
 
11.
Modüler Patch Panel ve Keystone Jack
12.
DIN Rail Type Keystone Jack Holder
13.
Fiber Optik Sinyal Zayıflatıcı (LC/SC/FC/ST)
14.
Fiber Optik Ek Kaseti 12'li
15.
Türk Telekom Tipi Pivot Sistem Fiber Optik Sonlandırma Paneli
 
16.
DIN-Rail Montajlı Fiber Sonlandırma Kutusu - 6xSC Duplex
 
17.
FTTH-B04A 4Port Fiber Optik Sonlandırma Kutusu
 
18.
FTTH-B08A 8Port Fiber Optik Sonlandırma Kutusu
 
19.
Fiber Optik Dış Ortam Bağlantı Seti IP67 Panel Mount
 
20.
LMR400 Düşük Kayıplı RF Kablo
 
21.
LMR400 Koaksiyel Kablo Konnektörleri
 
22.
RF Kablo Kesme ve Hazırlama Aleti
 
23.
CAT6 Outdoor Data Cable
 
24.
Fiber Optik Faceplate SC Duplex 86*86 Sıvaüstü
 
25.
Raylı Tip Fiber Optik Patch Panel
 
26.
SYV-75-2-2 HF Koaksiyel Haberleşme Kablosu Örgülü LSZH
 
27.
LSA IDC Krone Topraklama Modülü 10Per
 
28.
Analog Telefon Hattı Yıldırım Koruyucu 3 Kutuplu 10kA
 
29.
Telefon Hattı Test Kabloları
 
30.
Fiber Optik Sinyal Zayıflatıcı & F/O Attenuator
 
31.
Fiber Optik 10Gbps OM3 Multimode Pigtail Simplex