Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Site Haritası

Fiber Optik El Aletleri
 
Fiber Buffer Tüp Sıyırıcı
Ferrule Cleaner
 
Ürün Kodu: MSAT-5
Markası: Miller
Özellikleri
- Gevşek tüplü fiberlerin tüplerinin kolaylıkla sıyırılmasına yarar.
- 1.9mm’den 3.mm’ye kadar olan tüplere uyumludur.
- Fibere zarar vermez.
- Tüp boyutuna ayarlanabilir kanallar
- Kilit mekanizması, traşlama işlemi süresinde cihazın kapalı kalmasını sağlar.
- Boyutlar: 99 x 38 x 18 mm
 
 

PDF

Ürün Kodu: CLR-FCL-125
Soket içi ferrule temizleme , Dişi konnektör
- CLR-OCC-125 LC & SFP Fiber Optic Socket Cleaner
- CLR-OCC-250 SC & FC & ST Fiber Optic Socket Cleaner
 
Fiber Optic Cleaner Box | CLR-CLE-BOX
MPO/MTP Cleaner
CLR-CLE-BOX
PDF
Ürün kodu: CLR-CLE-BOX
- SC, FC, ST, MU, LC, MPO, MTRJ konnektörlerin temizliği
- Alkolsüz temizleme işlemi
PDF
Ürün Kodu: CLEP-MPO
MTP MPO konnektör temizleme aleti.
- Multimode and single-mode (açılı) MPO & MTP konnektörlerin ferrule uçlarını temizler
- Alkol kullanmadan temizlik
- 12 fiber ucu da temizler
- Adaptöre takılı iken de konnektörü temizleyebilir. (Panelden sökmeye gerek kalmaz)
 
 
Zırhlı Fiber Optik Kablo Soyucu - ACS
Zırhlı Fiber Optik Kablo Soyucu - ACS-2
acs
VIDEO
ACS
- Armored Fiber Optic Cable Slitter. Çelik zırhlı dış ortam fiber optik kabloları, önce halka şeklinde kesip, sonra da yarık açmak suretiyle soymaya yarar.
- Bıçağı 0.315" (8 mm) ila 1.125" (28.6 mm) aralığında ayarlanabilir
acs-2
ACS-2
 
- Üzerinde zırh olan feeder, merkezi tüplü, damarlı gevşek tüplü fiber optik kabloları yarmak için kullanılır.
- Boyuna dilme ve çevresel yarık oluşturabilir.
- Dış polietilen ceket ve zırhı bir işlemde yarabilir.
- Orta-açıklık kesimi için 90ᵒ dönebilen bıçak.
- Bıçağı 0.157" (4 mm) ila 0.393" (10 mm) aralığında ayarlanabilir.
 
Fiber Stripper - JIC 375
Jonard Fiber Optik Kablo Dış Kılıf Yarıcı
Stripper
PDF   Video

Fiber Optic Stripper Three Hole. Jonard JIC-375 Üç Ölçülü, Fiber Soyma Pensesi

drop cable slitter

FOD-2000 | Fiber Optic Drop Cable Slitter. Drop kabloların dış kılıfını, kablo ucunda veya orta noktalarda yarmak için kullanılır.

 
F/O Kablo Dış Kılıfı Soyma Aleti - Knipex 16 40 150
Jonard Fiber Sheath Stripper & Ring Tool
dış kılıf soyma aleti
- Çapı 25,0 mm’den büyük yuvarlak kabloların dış kılıfını soymak için
- Tüm izolasyon katmanlarını sıyırır
- Dairesel ve uzunlamasına kesim için uygundur
- Kesme derinliği 5,0 mm’ye kadar ayarlanabilir
- Değiştirilebilir bıçak - iki taraflı olarak kullanılabilir.
fiber stripper and ring
Datasheet
JIC-4366
 
- Üzerinde mevcut olan ring-tool ve stripper-tool sayesinde tight buffer, loose tube buffer ve breakout kabloları halka şeklinde kesip sıyırmaya yarar.
- Derinliği ayarlanabilen yarıcı bıçağı ile 0.018" veya 0.031" dış kılıf plastik yalıtım malzemesini kesebilir.
- Yedek bıçak mevcuttur.
 
F/O Buffer Tüp Kesici UST-500
F/O Stripper and Cutter JIC-1022
buffer tüp kesici
buffer tüp kesici
Datasheet
JIC-1022
 
- 2-3 mm fiber kılıfları sıyırır
- 10 ila 22 AWG (2.60-0.64 mm) kablo tellerini sıyırır.
 
F/O Kevlar Makası ES-1964
Ergonomic Fiber Optic Kevlar Cutter JIC-186
F/O Kevlar Makası
Fiber Optic Kevlar Cutter
 
Polishing Film | Zımpara Kağıdı
Kalem Tipi Fiber Optik Kesici - Pen Cleaver
Polishing foil
 
Fiber Optik Polish Filmi
 
- Polishing Foil - Fiber optik konnektör uçlarının parlatılması
- A4 boyutundadır.
- 1 Micron Polishing Film
- 3 Micron Polishing Film
- 5 Micron Polishing Film
Pen Cleaver kesici
Katalog
Kalem Tipi Fiber Optik Elmas Kesici ( Cleaver & Scriber )
 
Ürün Kodu: ON-FOT-100
- Fiber optik cam fiber damarın düzgün kesilmesi
- Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiştir.
- Kesici bıçağı malzemesi Tungsten Carbide'dir
 
 
NET KABLO - Bilgi Teknolojileri Kurumsal Kablolama Sistemleri
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:5 No:295-297 Şişli - İSTANBUL   Tel: 0090 212 999 2339   e-mail: bilgi@netkablo.com