Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Site Haritası

 
FO Splitter Rack Kutusu
 
1U 19" Rack Montajlı Fiber Optik Splitter
 
 
Fiber Optik Splitter

 

 
Splitter Modelleri
  FOS-12SA Fiber Optic 1:2 PLC Splitter SM SC/APC With 1Mt Cable
  FOS-14SA Fiber Optic 1:4 PLC Splitter SM SC/APC With 1Mt Cable
  FOS-18SA Fiber Optic 1:8 PLC Splitter SM SC/APC With 1Mt Cable
  FOS-116SA Fiber Optic 1:16 PLC Splitter SM SC/APC With 1Mt Cable
  FOS-132SA Fiber Optic 1:32 PLC Splitter SM SC/APC With 1Mt Cable
  FOS-164SA Fiber Optic 1:64 PLC Splitter SM SC/APC With 1Mt Cable
  FOS-12SU Fiber Optic 1:2 PLC Splitter SM SC/UPC With 1Mt Cable
  FOS-14SU Fiber Optic 1:4 PLC Splitter SM SC/UPC With 1Mt Cable
  FOS-18SU Fiber Optic 1:8 PLC Splitter SM SC/UPC With 1Mt Cable
  FOS-116SU Fiber Optic 1:16 PLC Splitter SM SC/UPC With 1Mt Cable
  FOS-132SU Fiber Optic 1:32 PLC Splitter SM SC/UPC With 1Mt Cable
  FOS-164SU Fiber Optic 1:64 PLC Splitter SM SC/UPC With 1Mt Cable
  FOS-12FU Fiber Optic 1:2 PLC Splitter SM FC/UPC With 1Mt Cable
  FOS-14FU Fiber Optic 1:4 PLC Splitter SM FC/UPC With 1Mt Cable
  FOS-18FU Fiber Optic 1:8 PLC Splitter SM FC/UPC With 1Mt Cable
  FOS-116FU Fiber Optic 1:16 PLC Splitter SM FC/UPC With 1Mt Cable
  FOS-132FU Fiber Optic 1:32 PLC Splitter SM FC/UPC With 1Mt Cable
  FOS-164FU Fiber Optic 1:64 PLC Splitter SM FC/UPC With 1Mt Cable
  FOS-12LU Fiber Optic 1:2 PLC Splitter SM LC/UPC With 1Mt Cable
 
SPEKTLERİ
 
Splitting Ratio 1:2 1:4 1:8 1:16 1:32 1:64
Operating Wavelength (nm) 1260 ~ 1650
Fiber Type G657A
Insertion Loss (dB) 3.8/4.0 7.1/7.3 10.2/10.5 13.5/13.7 16.5/16.9 20.5/21.0
Loss Uniformity (dB) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.0
Return Loss (dB) 55 55 55 55 55 55
Polarization Dependent Loss (dB) 0.2 0.2 0.2 0.25 0.3 0.35
Directivity (dB) 55 55 55 55 55 55
Wavelength Dependent Loss (dB) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5
Temperature Stability (-40°C ~ 85°C) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Operating Temperature (°C) -40°C ~ 85°C
Storage Temperature (°C) -40°C ~ 85°C
Dimension (LXWXH) (mm) 40x4x4 40x4x4 40x4x4 50x4x4 50x7x4 60x12x4
 
 
 
NET KABLO - Bilgi Teknolojileri Kurumsal Kablolama Sistemleri
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:5 No:295-297 Şişli - İSTANBUL   Tel: 0090 212 999 2339   e-mail: bilgi@netkablo.com