Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Site Haritası

Fiber Optik Adaptör
 
SC FO Adaptörler LC FO Adaptörler
 
FO Sonlandırma Kutuları & Patch Paneller için SC tip F/O Adaptörler
 
SC Simplex Adaptör
- SC SX Singlemode Adapter Mavi
- SC SX Multimode Adapter Bej
- SC/APC SX Singlemode Adapter Yeşil
 
SC Duplex Adapter
- SC DX Singlemode Adapter Mavi
- SC DX Multimode Adapter Bej
- SC/APC DX Singlemode Adapter Yeşil
 
FO Sonlandırma Kutuları & Patch Paneller için LC tip F/O Adaptörler
 
LC Simplex Adaptör
- LC SX Singlemode Adapter Mavi
- LC SX Multimode Adapter Bej
 
LC Duplex Adapter
- LC DX Singlemode SM Adapter Mavi 
- LC DX Multimode MM Adapter Bej
- LC/APC DX Singlemode SM Adapter Yeşil
- LC DX MM OM3 Duplex MM Adaptör
- LC QUAD 4-Lü Adaptör
 
FO Adaptörler  
 
Ürün Kodu:
Markası:
Özellikleri
- FC, SC, ST, LC, MT-RJ, MU, E2000 adaptörler
- Singlemode, Multimode (OM1, OM2, OM3, OM4)
- UPC ve APC
 
 
 
NET KABLO - Bilgi Teknolojileri Kurumsal Kablolama Sistemleri
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:5 No:295-297 Şişli - İSTANBUL   Tel: 0090 212 999 2339   e-mail: bilgi@netkablo.com