Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Site Haritası

E2000 Konnektörlü Ürünler ve Adaptörler
 
E2000/APC Pigtail
E2000/APC - LC Patch Kablo
E2000/APC-E2000/APC Patch
e2000/apc pigtail
- E2000/APC Açılı Fiberoptik Pigtail
- Single Mode - SM
- 1Mt uzunluk
E2000/APC - LC
- FO Patch Cord E2000/APC - LC/UPC
- Singlemode
- DX Duplex
E2000 simplex Patch Kablo
- FO Patch Cord E2000/APC-E2000/APC
- Singlemode
- SX Simplex
 
ST - E2000/APC Patch Cord
E2000/APC - E2000/APC Patch
E2000/APC - SC/APC Patch
ST - E2000/APC
- FO Patch Cord ST-E2/APC yeşil
- Singlemode
- DX Duplex
E2000/APC - E2000/APC
- FO Patch Cord E2/APC -E2/APC
- Singlemode
- DX Duplex
E2000/APC - SC/APC ara bağlantı kablosu
- FO Patch Cord SC/APC - E2000/APC (yeşil)
- Singlemode
- DX Duplex
 
E2000 SM Konnektör
E2000 APC Adaptör
SC/APC - E2000 SM P.Cord
E2000 Konnektör
- FO Konnektör E2 tipi
- APC (yeşil) ve UPC (mavi)
- Fiber optik kabloların E2000 konnektör ile sonlandırılması.
- SM Singlemode 9/125
e2000 adaptörPDF

- E2000/APC - E2000/APC Adaptör , Birleştirici

SC - E2000 APC Singlemode 9/125 patch cord
- FO Patch Cord E2000/APC-SC/APC
- Singlemode
- SX Simplex
 
E2000/APC - SC/APC Adp.
E2000 Attenuator

- FO Adaptor E2000/APC - SC/APC
- Birleştirme bağlantı elemanı.
- Coupler

- FO Attenuator E2000 Zayıflatıcı
- APC (yeşil) ve UPC (mavi)
 
 
 
NET KABLO - Bilgi Teknolojileri Kurumsal Kablolama Sistemleri
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:5 No:295-297 Şişli - İSTANBUL   Tel: 0090 212 999 2339   e-mail: bilgi@netkablo.com